18.6. - 24.6.2018

24. června 2018 v 16:01 | Vanimaré |  Rok 2018
Další červnový týden je za námi. U mě byl poslední s dětmi. Prázdniny mi začínajá o týden dříve kvůli rekonstrukci kuchyně. Ale teď začnu pěkně od pondělí.


V pondělí jsem byla v práci. S dětmi jsem šla na zmrzlinu. Odpoledne jsem jela nakupovat pro děti dárky. Pak jsem se věnovala čtení.
V úterý opět práce. A pak odpočinek. Bohužel ne na kafíčku. Hrála jsem na flétny.
Ve středu jsem opět pracovala. Koukali jsme s dětmi na film, rozdávali učebnice a šli ven do parku. Odpoledne jsem si šla zahrát na varhany. A pak jsem byla na mši svaté. Liturgie probíhala celkem dobře. Šla jsem s obětními dary. Pak jsem si úžasně pokecala s jedním kamarádem o teologii a o všem možném.
Ve čtvrtek jsem s dětmi strávila poslední celý den. na dvě hodinky jsme opět šli ven. Práci jsme měli hotovou, tak proč sedět ve třídě. Odpoledne jsem šla s kolegyněmi na kafíčko a zákusek. Pak jsem začala pociťovat nemoc. Opět mě přepadla rýma. Tak jsem do sboru nešla.
V pátek jsem rozdávala vysvědčení. Dostala jsem dárečky a kytičky. O tom jsem psala v pátek. Do všehochuti jsem dala také detailní fotky růží a gerbery.
Jediná, která z těch tří voní. A pokračujeme v předvádění.
V sobotu jsem dlouho spala. Dopoledne jsem si jela koupit kartu do foťáku, abych mohla fotit.
Odpoledne jsem si na chvíli zdřímla.
Jinak jsem se věnovala četbě a seriálu.
V neděli jsem šla na mši. Zaučovali jsme nového varhaníka a šlo mu to moc pěkně. Jen je škoda, že nehrál s pedály. Je to velký rozdíl. Ale nebudu do toho kecat. Hrávala jsem hůř.
Odpoledne jsme se s mamkou vrhly na zavařování meruněk. A samozřejmě nemělo chybět kafíčko a k tomu jedna bonboniéra od dětí. Pochutnali jsme si doma všichni.
A to bude pro dnešek asi všechno. Takže přeji všem krásný poslední školní týden.
Vaše Vanimaré
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama